Mediju Tilts
Mediju Treniņi

Mediju treniņi

Jūs neapšaubāmi esat izcils profesionālis vai pat līderis savas darbības jomā. Taču ne visiem piemīt dabas dots talants par to pārliecināt cilvēkus, kuri sēž otrpus TV vai datora ekrānam, vai žurnālistam izklāstīt savu viedokli tā, lai to nevarētu interpretēt vai pārprast.

Mēs iemācām saviem klientiem pamatprincipus, kas ir kā shēma veiksmīgai komunikācijai ar medijiem. Mūsu speciālisti izstrādā individuālu plānu apmācībām, kas piemērotas dažādiem zināšanu līmeņiem, no pamatiem līdz meistarības līmenim. 

Apmācības notiek dažādās programmās, gan individuāli, gan grupās.

Mediju Treniņu
pakalpojumi

Mediju treniņu vadītāja

Evita Matisone

Evita Matisone

Valdes locekle
E-pasts: [email protected]
Mob. tālr.: +371 29660007

Evita apvieno unikālu pieredzi mārketinga komunikāciju un sabiedrisko attiecību jomā, viņas  specializācija ir mediju treniņu un komunikācijas prasmju pilnveidošanas treniņu vadīšana, korporatīvās komunikācijas plānošana, kā arī zīmola komunikācijas stratēģiju veidošana.

Evita ir vadījusi liela mēroga mārketinga komunikāciju un sabiedrisko attiecību kampaņas lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, kā arī daudzas Baltijas mēroga kampaņas. Viņas panākumu pamatā ir zināšanas, kas iegūtās, studējot MBA un komunikācijas zinātni, tādējādi viņa veiksmīgi spēj integrēt korporatīvos biznesa mērķus sabiedrisko attiecību un mārketinga kampaņu stratēģijās. Evita ir viena no pieredzes bagātākajām mediju treniņu vadītājām augsta līmeņa vadītājiem Baltijā. Mediju treniņus latviešu un angļu valodā viņa vada jau vairāk nekā 15 gadus un šo gadu laikā ir izstrādājusi savu apmācības metodiku.